درباره ما

درباره فرین روشان طب

شرکت فرین روشان طب در سال ١٣٩۵ با هدف شکل دهی مجموعه ای کاملا تخصصی در زمینه جراحی های فک و صورت و ایمپلنت‌های دندانی ، به همت اساتید و متخصصین این رشته تشکیل شد. پیشرفت کشورهای توسعه یافته در زمینه نرم افزارهای جراحی دیجیتال و طراحی پروتزهای اختصاصی، بزرگترین انگیزه متخصصین شرکت فرین روشان، برای پیشرفت گام به گام با این کشورهاست.آرزویی که خیلی زود محقق شد، و نتیجه تحقیق و پژوهش در این زمینه، فرین روشان طب را به بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت در کشور و حتی منطقه کرده است.
همکاری با شرکت بزرگ پارسیس و تشکیل بزرگترین کنسرسیوم علمی در زمینه جراحی های دیجیتال فک صورت، فرین روشان طب را به قطب علمی-پژوهشی جراحی های دیجیتال فک و صورت در بخش خصوصی تبدیل کرده است.
این اقدام، افق‌های وسیعتر و فراتر از مرزهای ایران زمین را به مجموعه ما نوید می‌دهد.

شرکای تجاری ما

سامانه جراحی هوشمند پارسه

شرکت پارسیس در سال 2006 با تمرکز بر بهبود جراحی های کم تهاجمی با طراحی و ساخت سیستم های ناوبری جراحی نوآورانه تاسیس شد. سیستم های ساده و کاربرپسند پارسیس را می توان در جراحی های مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، ستون فقرات، CMF و ارتوپدی استفاده کرد. هدف اصلی ما ارائه راه حلی نوآورانه بر اساس نیازهای جراحان در حوزه های مختلف است که به آنها اجازه می دهد تا روش های جراحی پیچیده را با خیال راحت تر با سرعت بیشتر، بهبودی کوتاه تر و هزینه کمتر انجام دهند.

چرا فرین روشان طب؟

icon.svg

سابقه تخصصی

تجربه طولانی در زمینه طراحی و ساخت پروتزهای سفارشی
icon.svg

واحد کنترل کیفی

کنترل کیفی در تمام مراحل طراحی و ساخت
icon.svg

تکنولوژی به روز

همگام با پیشرفته‌ترین شرکت‌های دنیا

icon.svg

مجموعه خدمات دیجیتال

فراهم آوردن تمام نیازهای جراحی دیجیتال در یک مجموعه
farinroshaan-element3.svg

معرفی کلی خدمات

ما چه کار میکنیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است.

icon.svg

نظر متخصصین درباره ما